Imię i Nazwisko*:
Data przyjazdu/wyjazdu*:
Email*:
Nr.telefonu*:
Ilość osób*:
Pokój 2 osobowy z łazienką (wpisz ilość):
Pokój 3 osobowy z łazienką(wpisz ilość):
Pokój 4 osobowy z łazienką:
Pokoje z łazienką typu studio (2os.+2os.):
Pokoje z łazienką typu studio (2os.+3os.):
Przybliżona godz.przyjazdu:
Szczegóły:
Zgoda*:
* - Pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia oraz uzyskania odpowiedzi.


Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Grzegorza Majda, prowadzący działalność pod firmą FHU Promień Grzegorz Majda pod adresem: Ul. Motarskiego 8, 30-605, Kraków. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania (w szczególności w celu rezerwacji miejsca noclegowego) Dane te mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz na podstawie stosownych umów dostawcom usług IT przetwarzających dane na zlecenie FHU Promień Grzegorz Majda. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane tak długo jak jest to niezbędne do udzielenia odpowiedzi,  oraz w określonych przypadkach do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:

-    żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;

-    wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

-    wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania i rezerwacji noclegu. Wszelkie zapytania w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych można kierować pod poniższe dane kontaktowe:

Dane kontaktowe administratora danych:
FHU Promień Grzegorz Majda; ul. Motarskiego 8, 30-605 Kraków
Adres e-mail: noclegi2@neostrada.pl